kamagra

Kamagra i podobne

Kiedy masz problemy z potencją, proszki takie jak Kamagra i podobne są dla Ciebie wybawieniem. Przywracają Ci sprawność seksualną i wiarę w siebie. Jednak brak wzwodu to wynik wielu czynników. Czy możesz coś zrobić, żeby się go pozbyć? Żeby nie potrzebować już takich środków, jak Kamagra i podobne?

Zadbaj o dobry sen

W dzisiejszych czasach wiele osób narzeka na bezsenność. Przewracają się w łóżku przed długie godziny, rozmyślają, martwią się i niecierpliwią „kiedy w końcu zasnę? Już za parę godzin muszę wstać.” Co może zrobić osoba mająca problemy ze snem?

Przede wszystkim warto zastosować się do podstawowych zasad higieny snu. Zarezerwujmy sobie czas na spanie w kalendarzu, tak, jak planujemy spotkania i wyjścia. Na godzinę przed bądźmy już w domu i odetnijmy się od świata zewnętrznego. Nie sprawdzajmy e-maili, nie rozmawiajmy przez telefon, nie oglądajmy telewizji. Unikajmy jasnych świateł. Pomogą w tym aplikacje, które zmieniają oświetlenie w komputerach i smartfonach. Aplikacje te ustalają godziny wschodu i zachodu Słońca na podstawie szerokości i długości geograficznej. Następnie my zapisujemy, o której godzinie chcemy wstać. Po zachodzie Słońca aplikacja zaczyna stopniowo zaciemniać nasz ekran. Na dziewięć godzin przed godziną wstawania ekran robi się bardzo ciemny. To znak, by zamknąć komputer i pomyśleć o śnie. Zwykli ludzie potrzebują na niego przeciętnie osiem godzin. Warto sobie tyle zarezerwować, dając sobie ekstra godzinę na wyciszenie i zasypianie. Jeśli robimy już coś przed snem, niech to nie będzie zbyt stresujące albo ekscytujące. Możemy zagrać w grę planszową, poczytać książkę (ale nie horror czy thriller), przejrzeć gazety, popisać w dzienniku. Przejdźmy na tryb analogowy. Zrezygnujmy z wszelkiego kontaktu z elektroniką, która nas wybudza. Zmniejszmy też oświetlenie. Wybierzmy lampkę nocną zamiast głównego, jasnego światła dziennego.

Cisza dobrze Ci zrobi

Zadbajmy o ciszę. Wyłączmy telewizor, radio, wszystko to, co przez cały dzień grało w tle. Delektujmy się brakiem głośnych dźwięków. Skupmy się na zamknięciu dnia i zostawieniu za sobą tego, czego już nie ma. Możemy zaplanować następny dzień z kartką w ręku. W ten sposób nie dość, że odetniemy się od dnia dzisiejszego, to jeszcze zaprogramujemy się na jutro. Mózg przez całą noc będzie się przygotowywał do wyzwań następnego dnia. Może nawet obudzimy się na chwilę przed budzikiem! W ten sposób również gwarantujemy sobie szybko start rano i dobrą koncentrację przez cały dzień.

A co, jeśli to nie pomoże?

Nie martw się, jeśli zadbanie o higienę snu nie zakończy Twoich problemów z potencją. Są w końcu proszki, takie jak Kamagra, które przywrócą Ci wzwód. I to jak! Będziesz mógł uprawiać seks przez pół nocy. Wystarczy, że jesteś podniecony, a możesz szaleć już po upływie pół godziny. Dobierz z lekarzem odpowiednią dawkę, co zmniejszy prawdopodobieństwo skutków ubocznych, wykluczcie przeciwwskazania. Kamagra to dobry i sprawdzony sposób, na obudzenie w sobie lwa. Spróbuj i Ty.